• Головна
  • Небайдужі полтавці оплатили навчання синові Олександра Фролова, який загинув в зоні АТО
13:30, 25 березня 2015 р.

Небайдужі полтавці оплатили навчання синові Олександра Фролова, який загинув в зоні АТО

Олександр Фролов був бійцем 128 бригади, загинув в зоні АТО 16 лютого. Тіло загиблого знайшли у полі та доправили до моргу. 25 лютого бійця похоронили з усіма військовими почестями у Полтаві. У Героя залишилася старенька мама, дружина на двоє діток-синочків (16 та 4 роки).

Старший син загиблого навчається на платному відділенні. Волонтери Полтавського батальйону небайдужих звернулися до керівництва навчального закладу з проханням перевести хлопця на бюджетну форму навчання. Проте, як повідомили волонтерам, на цей рік уже закладений бюджет і перевести на безкоштовне навчання не можуть. «Ми зверталися з прохання, нам пообіцяли, що є можливість лише з другого курсу безкоштовно», - розповіли батальйонівці.

«В місяць навчання коштує 800 грн. Дружина заплатила вже за квітень. Залишилися ще травень і червень. Тобто потрібен щасливчик чи декілька щасливчиків, які оплатять навчання сина загиблого героя. Родина живе дуже бідно. Потрібно 1 600,00 грн., а в ідеалі було б добре нам зібрати ще й за квітень та повернути і ці 800 грн., тобто 2 400,00 грн», - розмістили волонтери заклик про допомогу в соціальних мережах.

І менше чім за добу проблему було вирішено. 3450 гривень пожертвували полтавці на навчання синові загиблого в АТО. «Ми одержали 250,00 грн на картку. Також до Собору принесли готівкою 2 400,00 грн та 1 000,00 грн. Цим коштами ми практично перекриваємо всю вартість навчання з моменту загибелі Сашка. Хоча дружина вже була і проплатила за лютий, березень та квітень, але кошти тепер повертаються в родину!» - відзвітувалися волонтери.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавці #Олександр Фролов #волонтери #навчання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...