• Головна
  • ПриватБанк став одним із спонсорів благодійного концерту у Полтаві
13:00, 25 березня 2015 р.

ПриватБанк став одним із спонсорів благодійного концерту у Полтаві

18 березня в міському будинку культури пройшов благодійний концерт, кошти від якого були передані десяти родинам військовослужбовців, загиблих у зоні АТО. Усього вдалося зібрати 370 000 гривень. У концерті брали участь самодіяльні колективи полтавських шкіл та дитячих садків, а також самі працівники культури та освіти. На дійстві панувала щира та зворушлива атмосфера – учасники співали, танцювали, декламували, а глядачі нагороджували їх оплесками.

Одним із головних спонсорів дійства став ПриватБанк. Це, звичайно ж, далеко не перший випадок участі фінансової установи в подібних заходах, адже в ПриватБанку добре розуміють надзвичайну важливість благодійності, а особливо в нинішні, тяжкі для країни часи.

 "Ми завжди  керуємося постулатом про те, що чужої біди не буває, – говорить директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись, –  чого б це не стосувалося – сиріт, інвалідів, дитячих будинків – ми завжди у міру своїх сил та можливостей намагаємось допомогти, долучитись. Цього разу грошову допомогу отримають родини, які нещодавно зазнали непоправної втрати – їхні сини, чоловіки, брати загинули в зоні проведення АТО. Ми  просто не можемо залишатися осторонь їхнього людського й громадянського подвигу, а тому  долучилися до проведення концерту. Звичайно, жодні гроші не замінять близької людини, але родичі загиблих принаймні відчуватимуть, що Україна про них не забула, що люди сьогодні вміють шанувати подвиг".

"Жодного разу ми не були розчаровані ПриватБанком, – говорить Наталія Дорохова, начальник міського управління освіти, – до цієї фінансової установи міське управління часто звертається по різного роду допомогу. І ПриватБанк завжди відгукується на наші прохання, активно долучається до заходів, які ми проводимо. Ось і цього разу за кошти Полтавського Головного Регіонального Управління ПриватБанку  була викуплена велика частина квитків на благодійний концерт. А крім того, ПриватБанк ще й подарував усім  учасникам концерту подарунки – аби і їм було приємно, вони ж з усіх сил старалися. Ми  дуже  вдячні  ПриватБанку, де  працюють  такі  небайдужі  до  чужого  горя  люди”.

 Клієнти та співробітники банку беруть активну участь у забезпеченні всім необхідним армії України та пораненим бійцям. З червня 2014 року клієнти ПриватБанку перерахували понад 18 млн грн. Кошти спрямовані на закупівлю бронежилетів, іншої армійської амуніції бійцям АТО, медичного обладнання та медикаментів для військових госпіталів.

 Прес-служба ПриватБанку нагадує, що допомагати армії України та пораненим бійцям можна за допомогою сучасних послуг банку, а волонтерам, що використовуються для збору благодійних коштів картки і рахунки, ПриватБанк компенсує банківські комісії за обслуговування. ПриватБанк виступив із ініціативою координації роботи численних волонтерських груп та незалежних волонтерів. Для цього створено спеціальну інтернет-сторінку http://Pb.ua/canhelp, де волонтери та постачальники продукції можуть залишити інформацію про необхідні товари та умови їх поставки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #концерт #благодійність

Коментарі

Оголошення
live comments feed...