• Головна
  • В дні Великого Посту полтавці відкрили релігійні таємниці міста
12:10, 24 березня 2015 р.

В дні Великого Посту полтавці відкрили релігійні таємниці міста

В рамках інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава» на вихідних відбулася тематична пішохідна екскурсія «Релігійна Полтава». Вона проводилася в день християнського свята Сорок Святих та зібрала більше 30 зацікавлених жителів міста.

IMG_5615(1)

Полтавці відвідали діючі релігійні споруди та дізналися цікаві відомості про зруйновані. Під час екскурсії учасники довідалися чи справді Миколаївська церква є найдавнішою у нашому місті та чому про храм Віри, Надії, Любові та їх матері Софії існує стільки пліток. Полтавці почули про маловідомий Вознесенський храм Кобищанів та про культову споруду, яка стояла на місці нинішнього пам’ятника Лялі Убийвовк. Учасники побачили, де знаходилися готична кірха Петра і Павла та дерев’яна Покровська церква, збудована на кошти останнього кошового Запорозької Січі Петра Калнишевського.

В дні Великого Посту полтавці відкрили релігійні таємниці міста, фото-1

-Керівник проекту «Таємнича Полтава» Ольга Влох розповідає, що вже розробляються нові теми маршрутів:

-​ Під час підготовки тематичних екскурсій березня, виявилося, що історичних відомостей про місто так багато, що варто розробляти нові теми. Наприклад, тема «Релігійна Полтава» охоплює два окремих двохгодинних маршрути і ми вже готуємо третій маршрут із відвідуванням Макаріївської церкви та каплички Пантелеймона Цілителя. Ми раді бачити однодумців, яким цікава історія рідного міста. Відкриваємо таємниці Полтави разом.

IMG_5622

Нагадаємо, тематичні пішохідні екскурсії містом від проекту «Таємнича Полтава» проходили кожної неділі березня. А в продовження релігійної тематики, 4 квітня, напередодні Вербної неділі, відбудеться похід у Хрестовоздвиженський монастир на тематичну двохгодинну екскурсію із підйомом на 47-метрову дзвіницю монастиря. Приєднатися до проекту «Таємнича Полтава» можуть усі бажаючі на сайті організаторів - http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/in018

В дні Великого Посту полтавці відкрили релігійні таємниці міста, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #екскурсія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...