• Головна
  • У Полтаві зберуть документальний фонд про земляків-учасників Революції Гідності
15:45, 23 березня 2015 р.

У Полтаві зберуть документальний фонд про земляків-учасників Революції Гідності

Створення фонду про полтавців-учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні та антитерористичної операції на сході України, на думку ініціаторів такого проекту, є даниною пам’яті земляків – героїв, що стали на захист України і заплатили за це найвищу ціну – власне життя.

Збором інформації про видатних людей сучасності займається Державний архів Полтавської області. Мета майбутнього фільму - сформувати документальний фонд, що стане джерелом для вивчення сучасної історії краю.

Ініціатори створення фонду запрошують до співпраці учасників подій, рідних, друзів, знайомих і всіх свідомих українців, які хочуть долучитися до збору та передачі до державного архіву матеріалів про кожного Героя, який віддав своє життя заради майбутніх поколінь. Їхні імена мають бути вкарбовані в історію нашого краю.

Державний архів Полтавської області планує зібрати документи біографічного характеру, світлини, спогади, вірші, малюнки та інші матеріали, що увійдуть до архівної збірки документів постійного зберігання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Майдан #Небесна сотня #АТО
Оголошення
live comments feed...