• Головна
  • «Солідарність» повідомляє: корупціонери-міліціонери поки що у виграші
14:00, 23 березня 2015 р.

«Солідарність» повідомляє: корупціонери-міліціонери поки що у виграші

Баталії тривають.

Лист, який надійшов до нас у редакцію, публікуємо без змін.

До нас надійшло чергове повідомлення з Європейського суду з прав людини від 12 березня 2015 року про рішення за заявою громадянки Сердюк Ніни Йосипівни по справі №61876/08 («Сердюк проти України»).

Нагадуємо, що заяву підготовлено та розгляд її супроводжувався активістами Центру «Солідарність проти корупції» при Полтавській профспілці «Солідарність». В своїй заяві до Євросуду заявник звинувачувала правоохоронні органи Полтавщини в бездіяльності по розслідуванню обставин вбивства її сина Едуарда Кривоноса в селі Лелюхівка Новосанжарського району Полтавської області в 2002 році, в корупції під час розслідування кримінальної справи та в порушенні ст.2 Конвенції про захист прав людини та основних свобод.

Європейський суд визнав дії правоохоронців Полтавської області такими, що порушують ст.2 Конвенції і зобов`язав державу Україна сплатити заявнику 115 Евро матеріальної шкоди та 8000 євро моральної шкоди.

Шкода лише, що держава розплачується за корупційні дії правоохоронців  коштами платників податків, тобто нашими коштами. Самі ж корупціонери отримали кошти від злочинців за закриття кримінальної справи, підвищення по службі від держави і продовжують займати високі посади в правоохоронних органах області. Вважаємо, що такі випадки не повинні пройти мимо комісій по проведенню люстрації згідно Закону України «Про очищення влади».

Керівник Центру «Солідарність проти корупції» Валентин Волошин 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #політика

Коментарі

Оголошення
live comments feed...