• Головна
  • У Полтаві підписали «Декларацію безхабарності»
16:30, 21 березня 2015 р.

У Полтаві підписали «Декларацію безхабарності»

19   березня    в    Полтавській    філії    суспільної  служби  України відбулося публічне обговорення на тему «Створення нової системи органів з протидії та попередження корупції в Україні – під громадський контроль!».

Участь у заході взяли представники регіональних та місцевих органів влади, партнери інститутів громадянського суспільства національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій», заінтересовані громадські діячі, представники бізнесу, медіа, студенти та викладачі вузів Полтави.

Про створення нової системи органів протидії та попередження корупції в Україні розповідали голова громадського руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів!» Сергій Гула та  координатор національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій» ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна» Анатолій Стоян. Учасники зустрічі, зокрема, говорили про функції та очікування від роботи нових органів із запобігання та протидії корупції,  про «декларацію безхабарності», засоби протидії корупції та роль громадськості в цьому.

19 учасників заходу підписали «декларацію безхабарності». 

В заході взяв участь Олег Фрізен, представник бюро Фонду Фрідріха Науманна в Україн

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #обговоренная #хабарі
Оголошення
live comments feed...