• Головна
  • Лубенський Ленін уже однією ногою в АТО
09:00, 21 березня 2015 р.

Лубенський Ленін уже однією ногою в АТО

20 березня 2015 року Громадська рада при Лубенській міській раді підтримала пропозицію місцевих свободівців "Про здачу на металобрухт скульптури В. І. Леніна, що була демонтована місцевою владою в кінці лютого 2014 року і яка зараз перебуває на зберіганні в Лубенському комунальному житлово-експлуатаційному управлінні, або про її продаж на аукціоні (але за умови, що стартова ціна скульптури не буде нижчою ніж її вартість як металобрухту)", - про це повідомив місцевий активіст Микола Біляєв. 

Виручені кошти пропонується витратити на потреби лубенців, які проходять службу на сході країни. "ЗА" відповідне рішення проголосували 19 із 29 присутніх членів громадської ради.

Далі слово за депутатами міської ради : "Маємо маленьку перемогу над символами комунізму. З’являється надія, що скоро лубенці, які воюють за Україну, отримають додаткову допомогу у вигляді одягу, амуніції, тепловізорів та инших необхідних речей. Просимо лубенців активно підтримати ідею".

Слід зазначити, що за підтримку даної ініціативи підписалися вже більше 300 лубенців. Збір підписів триватиме до розгляду даного питання на засіданні міської ради. 

Висловлювали й інші пропозиції  - після того, як буде прийнято рішення стосовно скульптури Леніна, виручені кошти направити на потреби громади міста, а саме – на реконструкцію міського будинку культури. Така пропозиція була негативно сприйнята членами ради, мовляв, коли на сході країни триває війна, ремонт осередку культури не на часі.

Нагадаємо, лубенські активісти хочуть відправити Леніна в АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лубни #Ленін АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...