• Головна
  • Співпраця з аптеками залишається актуальною для волонтерів
14:00, 20 березня 2015 р.

Співпраця з аптеками залишається актуальною для волонтерів

Полтавський Батальйон Небайдужих розповів про взаємодію з аптечними мережами і про потреби військових у зоні АТО в медикаментах.

Початок весни завжди характеризується підвищенням застудних захворювань, адже імунітет людини трохи слабне за зиму. Це ще більше стосується наших бійців у зоні АТО, адже їх організм часто знаходиться на холоді і під дією стресу.

Полтавський Батальйон Небайдужих постійно допомагає військовим, забезпечуючи їх потреби, у тому числі і в ліках. Архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір, засновник цієї волонтерської організації, розповідає про співпрацю з аптеками:

–​ Нам постійно допомагає мережа аптек «Тріоль», і не лише ліками. Ця компанія підтримувала нас у пошитті бушлатів. Співпрацювали із мережею «Ваша Аптека», але ця акція була короткочасною.

Владика Федір (фото – np.pl.ua)

Щодо забезпечення бійців медикаментами, то Владика говорить так:

–​ В ідеалі, кожен боєць повинен мати при собі індивідуальну аптечку, але дуже великий відсоток тих, хто не має змоги користуватися такою. Медичні пункти в кожній військові частині наразі устатковані усім необхідним. Тож якоїсь нагальної потреби у конкретному препараті немає.

Проте архієпископ зазначає, що є медикаменти, які постійно потрібні нашим бійцям:

–​ Зараз воїнам особливо необхідні протизастудні засоби, вітаміни, препарати, які підвищують імунітет, тому що хлопці багато часу знаходяться на холоді та часто мерзнуть. Завжди потрібні у кровозупинних препаратах, таких, як Celox, а також джгути (бо гумові «радянські» неефективні при низькій температурі). Ми робили самотужки так звані «турнікети» – джгути за зразком НАТО, і передавали хлопцям.

Координатор-волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих Наталія Гранчак теж говорить, що проти застудні засоби та вітаміни бійці як просили, так і масово просять зараз:

–​ Ми співпрацювали із мережами «Тріоль», «24», «Наша аптека». Ми ніколи не купуємо ліки, а звертаємось до аптек за допомогою. Але наші волонтери можуть придбати щось із власної ініціативи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Волонтери #аптеки #ліки #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...