![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
08:00, 20 березня 2015 р.
В центрі Полтави аварійне дерево знаходиться навпроти управління ЖКГ, яке має його спиляти
В самісінькому центрі Полтави на вулиці Комсомольській пішоходам і автомобілістам загрожує старе сухе дерево. Впасти на полтавців воно може в будь-який момент, достатньо сильного вітру.
Дерево нависає над дорогою. Не озброєним оком видно, що воно трухле і його необхідно спиляти. Проте відомство, яке має цим займатися ігнорує заяви та прохання громадян, які неодноразово зверталися з цього приводу.
Громадяни могли б і самотужки вирішити це питання, проте спилювати аварійні дерева можна лише після відповідного розпорядження Управління житлово-комунального господарства. Та такого рішення немає. Та парадокс не в цьому, це ж управління знаходиться в тридцяти метрах від аварійного дерева. І працівники відомства щодня проходять повз нього.
![В центрі Полтави аварійне дерево знаходиться навпроти управління ЖК... В центрі Полтави аварійне дерево знаходиться навпроти управління ЖКГ, яке має його спиляти (фото) - фото 2](/dist-assets/images/cap.jpg)
В центрі Полтави аварійне дерево знаходиться навпроти управління ЖКГ, яке має його спиляти (фото) - фото 2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...