• Головна
  • Більше 20 тисяч українців скористались знижкою для проходженні діагностики вірусного гепатиту С
18:30, 18 березня 2015 р.

Більше 20 тисяч українців скористались знижкою для проходженні діагностики вірусного гепатиту С

Більше 2 тисяч українців лише за 2 місяці поточного року. Саме стільки співвітчизників скористались знижкою у 50% для проходження діагностики вірусного гепатиту С за домовленістю із приватною лабораторією «Синєво».

Вже третій рік поспіль за домовленістю із приватною лабораторією «Синєво» в різних містах і регіонах України громадяни можуть отримати знижку у 50% для проходження діагностики вірусного гепатиту С та ще понад 20-ти обстежень.

Нагадаємо, що в минулому році цією послугою скористались більше 12-ти тисяч українців, загалом за час дії соціально ініціативи – більше 20-ти тисяч.

«Проходження діагностики зі знижкою – це зекономлені гроші пацієнтів, якісна діагностика, яка допомагає поставити точний діагноз та можливість більш якісніше підготуватись до лікування», - зазначають організатори.

Отримати бланк може кожен бажаючий у більш ніж 20-ти містах України. Вони поширюються через неурядовіорганізації та лікарів-інфекціоністів. Контактні дані Ви можете знайти на сайті «Гепатит С в Україні» (http://hepatit.org.ua) у розділі «Адресна допомога» («Адресная помощь»).

Довідково: соціальна ініціатива «Якісна діагностика – перший крок до лікування» діє в Україні більше 2-х років за підтримки МБФ «Міжнародний Альянс» та БО «СВІТЛО НАДІЇ» у партнерстві із МБФ «Відродження». На даний час ініціативу підтримують 2 приватні лабораторії: «Синєво» та «Інвітро».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Українці #діагностика #гепатит #обстеження

Коментарі

Оголошення
live comments feed...