• Головна
  • Полтавські правоохоронці займуться псевдоволонтерами зі скриньками
16:05, 18 березня 2015 р.

Полтавські правоохоронці займуться псевдоволонтерами зі скриньками

На сьогоднішній прес-конференції на тему шахрайства та кіберзлочинності закономірно, що виникло питання волонтерів та благодійних фондів, які не завжди працюють чесно і з дотриманням українського законодавства.

Журналісти поцікавилися,  чи законно працюють люди зі скриньками, які заполонили центр міста. «Перевіряли цих волонтерів, вони дійсно зареєстровані як волонтерські організації. Зараз ми звернулися до обладміністрації. В них і офіс там в обладміністрації. Щоб вони перевірили чи ці кошти попадають до тих, кому вони збирають», - прокоментував ситуацію Роман Іващенко, заступник начальника карного розшуку і пообіцяв прозвітувати журналістам про наслідки перевірки.

Крім того, правоохоронці додали, що відстежити потік готівки, яка потрапляє до скриньок благодійників практично неможливо, тому краще   жертвувати кошти у спеціальні благодійні фонди чи волонтерські організації.

Щоб не бути ошуканим і передати гроші по призначенню тим, хто їх потребує треба уточнювати інформацію, перевіряти наявність пломб на скриньках, наявних реквізитів та юридичної адреси. Але правоохоронці рекомендують жертвувати гроші в безготівковій формі і лише перевіреним організаціям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Правоохоронці #волонтери #скриньки #шахрайство

Коментарі

Оголошення
live comments feed...