• Головна
  • Полтавські високопосадовці звітуватимуть у Facebook?
08:30, 18 березня 2015 р.

Полтавські високопосадовці звітуватимуть у Facebook?

Представники бюджетної комісії Громадської ради при ОДА наполягають, щоб кожен високопосадовець звітував про свою роботу в соцмережі на персональній сторінці.

Мати персональну сторінку в соцмережі та звітувати перед народом про проведену роботу - вимога сучасності до кожного держслужбовця. Свої сторінки у Facebook започаткували всі поважаючі себе політики і президент Петро Порошенко в тому числі. Довіра народу до влади низька і якщо кожен з високопосадовців буде відкрито розповідати про роботу яку провів, скільки коштів держбюджету витратив та кому можливо допоміг це сприятиме певному відновленню довіри.

Громадськість повинна мати змогу контролювати тих, кого обирає. Цю думку,особливо активно намагалися донести до влади представники бюджетної комісії на зустрічі з чиновниками, що відбулася 12 березня. 

Голова бюджетної комісії ГР при Полтавській ОДА Вадим Штефан розповів, що останнім часом робота між владою та громадськістю налагоджується: “Протягом минулого року з громадської точки зору відбулося поліпшення прозорості бюджетного процесу. За цей рік на сайті ОДА бачимо звіти про використання бюджетних коштів в розрізі окремих програм. Створено відповідний підрозділ на сайті ОДА. Громадськість може подивитися, проаналізувати, задати питання на прес-конференціях».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #посадовці #соціальна мережа
Оголошення
live comments feed...