• Головна
  • Нагороджені лауреати обласного журналістського конкурсу
16:26, 8 березня 2015 р.

Нагороджені лауреати обласного журналістського конкурсу

У листопаді минулого року кілька громадських організацій зініціювали журналістський конкурс на краще вісвітлення ролі жінки у різних галузях суспільного життя та економіки у 2014 році.

Це починання підтримав і відділ у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації.

 

Конкурс проводився з метою підвищення професійної активності журналістів і авторів (фрілансерів), а також популяризації визначних здобутків і високих особистісних якостей жінок у професійній та громадській діяльності, материнстві та сім’ї.

 

Днями у Полтаві на конкурсі «Пані Полтавщина» відбулася церемонія нагородження лауреатів.

 

Першість виборола редактор сторінки для жінок «Наталя» районної газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватулі. Дипломом другого ступеню нагороджена кореспондент газети «Вечірня Полтава» Ганна Ярошенко. А третє місце журі присудило кореспонденту гадяцької газети «Базар-Медіа» Олені Савченко. Вони нагороджені дипломами та грошовими преміями.

 

Голова Полтавської міської спілки жінок «Чураївна» Вікторія Курилко вручила лауреаткам виданий цією громадською організацією вишуканий календар «Жіноче обличчя Полтавщини» на 2015 рік, побажавши, щоб у наступному і їхні портрети прикрасили його.

 

Ініціатори конкурсу вирішили зробити «жіночий» журналістський конкурс щорічним і незабаром оголосити його умови на 2015 рік.

 

Людмила Кучеренко,

президент Полтавського обласного медіа-клубу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#область
Оголошення
live comments feed...