• Головна
  • У Лубнах з’явилися наслідувачі мисливців на педофілів «Праве сафарі»
13:38, 16 березня 2015 р.

У Лубнах з’явилися наслідувачі мисливців на педофілів «Праве сафарі»

Нещодавно в соціальній мережі з’явилася спільнота, яка називає себе мисливцями на педофілів «Праве сафарі».

Себе вони описують так: «Мы молодые люди, которым надоело то, что педофилы гробят будущее нашему молодому поколению. Наша организация будет проводить «охоту» и карать их. Все пойманные нами педофилы будут переданы правоохранительным органам. Главная наша задача это истребление наркоторговцем, педофилов, аморалов, шавок, коррупции. Также боремся за соблюдение правил поведения в общественных местах».

Організація "Праве сафарі" з'явилася в місті нещодавно і в якості своєї мети ставить "очистити місто від бруду". Стало відомо, що організація бере натхнення у ідеології нацизму.

Своє "Праве сафарі" є і в інших містах, наприклад Києві. Нещодавно її київські учасники були затримані правоохоронними органами через побиття людини.

Лубенські борці за «чистоту» нещодавно похизувалися тим, як спіймали двох підлітків на підпитку і провели з ними серйозну виховну бесіду. Серйозність своїх намірів «сафарівці» продемонстрували за допомогою нецензурної лайки.

"Были спойманы мальцы в алкогольном опьянении ! Куда смотрят их родители и наши правоохранительные органы? Кстати слышали что проводят рейды детская комната милиции! Действие происходило в районе ЗАГСа" —написав один із лідерів правого сафарі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лубни #активісти #праве сафарі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...