• Головна
  • Полтавські крадії газу забезпечені не гірше військових
10:14, 16 березня 2015 р.

Полтавські крадії газу забезпечені не гірше військових

Для своїх «темних справ» вони використовують сучасні засоби зв’язку, засоби нічного бачення, тепловізори та автомобілі підвищеної прохідності.

Як розповіли у УМВС України в Полтавській області, в області нещодавно було виявлено 7 несанкціонованих врізок в магістральні газоконденсатопроводи.

«При вчиненні такої категорії злочинів зловмисники забезпечені досконалими засобами, вони використовують сучасні засоби зв’язку, засоби нічного бачення, тепловізори та автомобілі підвищеної прохідності, що значно ускладнює їх затримання безпосередньо під час вчинення злочину.

Працівники міліції закликають співпрацювати у напрямку недопущення злочинів у сфері паливно-енергетичного комплексу та оперативно повідомляти в міліцію про злочини, які готуються, або які наразі відбуваються», - розповідають правоохоронці.

Громадянам слід звертати увагу на автоцистерни, бензовози, вантажні автомобілі, в кузовах яких можуть знаходитися ємності та автомобілі супроводження, які відстоюються чи рухаються в нічний час доби. В цей момент важливо запам’ятати час, місце, марку, колір та державні номерні знаки автомобілів для подальшого інформування міліції або місцеві органи самоврядування.

Телефон для надання інформації: 102, (0532) 51-77-01. Конфіденційність гарантується.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #газ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...