• Головна
  • Полтава проведе в останню путь бійця Правого сектору
10:30, 14 березня 2015 р.

Полтава проведе в останню путь бійця Правого сектору

Сергій Гунько - учасник АТО, боєць "Правого сектора", громадський активіст, а в мирному житті він був викладачем  Полтавського політехнічного ліцею. Він викладав близько десяти спецкурсів, пов’язаних із комп’ютерними технологіями й електромеханікою, був головою методичної комісії.

Сергій боляче переживав за те, що відбувається на Сході, тому поїхав туди добровольцем в складі ДУК "Правий сектор". Уже із середини травня він був у зоні АТО. На фронті Сергій Гунько – займав посаду заступника командира розвідувального підрозділу. Поруч із ним завжди була його дружина Тетяна, яка теж працює у політехнічному ліцеї викладачем прикладного та веб-дизайну. Влітку свою відпустку Тетяна провела разом із чоловіком на Сході. "Вона не просто туди поїхала, вона виконує важливі завдання", – розповідав Сергій.

"Я дітям завжди намагався прививати почуття справедливості, гордості за нашу країну. Тож думаю, що вони мене зрозуміють, адже суверенітет України треба захищати. На жаль, наше право жити у самостійній соборній державі дуже дорого коштує. Та Україна є і буде незалежною!"

Після поверення на мирну землю Сергій допомагав співробітникам ДАІ нести службу на блокпостах. Там і чекала його смерть.

Попрощаються з героєм сьогодні о 10.00  в церкві Покрова, що на Садах. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Правий сектор #похорон #АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...