• Головна
  • Полтавський нардеп хоче спростити процедуру розгляду питання про відповідальність Уряду
16:00, 13 березня 2015 р.

Полтавський нардеп хоче спростити процедуру розгляду питання про відповідальність Уряду

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Каплін пропонує спростити процедуру розгляду питання про відповідальність Уряду. Відповідний законопроект парламентар вже зареєстрував у Верховній Раді. У документі Каплін наполягає на тому, щоб Парламент міг розглядати питання про відповідальність Уряду частіше, ніж один раз протягом сесії, а також протягом року після схвалення Програми діяльності Уряду. Також нардеп наполягає на зменшення кількості депутатів, які можуть виносити це питання на розгляд.

«З діючим Регламентом притягнути до відповідальності Уряд майже неможливо. Тому я пропоную викинути з Регламенту речі, які зовсім не відповідають часу і сьогоднішнім реаліям. Вчора Уряд відзвітував про свою роботу. Але цього можна було і не робити, бо люди на своїй шкурі відчули, як там працюють», - заявляє Каплін.

Нардеп пропонує виключити з Регламенту ВРУ положення про те, що питання про відповідальність Уряду можна виносити за пропозицією не менш як однієї третини народних депутатів. Також Сергій Каплін пропонує виключити положення про те, що питання про відповідальність Уряду не може розглядатися більше одного разу протягом сесії, а також протягом року після схвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Каплін #депутат #Уряд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...