• Головна
  • На Полтавщині через земельну аферу бюджет недоотримав 141 тисячу гривен
13:30, 13 березня 2015 р.

На Полтавщині через земельну аферу бюджет недоотримав 141 тисячу гривен

Через незаконні дії реєстратора вартість земельної ділянки зменшилась на понад 16,5 млн. грн., а сума земельного податку – на 141 тис. грн.

Прокуратурою Кременчука до Полтавського окружного адміністративного суду заявлено адміністративний позов про визнання протиправними дій Державного кадастрового реєстратора управління Держземагентства у м. Кременчук.

«Суть в тому, що одне із місцевих товариств розробило технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки та надало її державному реєстратору. Останній на підставі цих документів вніс до Державного земельного кадастру відомості про зміну складу угідь земельної ділянки, на якій розміщується товариство»,- розповідає заступник прокурора м. Кременчук Станіслав Торопчин та додає, що при цьому проект землеустрою щодо земельної ділянки, площа якої понад 9 га, товариством не розроблявся, державна експертиза землевпорядної документації не проводилась. А це суперечить чинному законодавству.

«Унаслідок зміни складу угідь нормативно-грошова оцінка земельної ділянки зменшилась більш ніж на 16,5 млн. грн., а сума земельного податку, який товариство сплачує до бюджету, – на 141 тис. грн.», - зазначив прокурор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прокуратура #реєстр #бюджет #Кременчук
Оголошення
live comments feed...