• Головна
  • Міністр освіти закликає ректора ПНТУ написати заяву про звільнення
16:43, 12 березня 2015 р.

Міністр освіти закликає ректора ПНТУ написати заяву про звільнення

На сайті Міністерства освіти на науки України опублікована позиція міністра Сергія Квіта стосовно справи ректора ПНТУ Володимира Онищенка.

Наводимо текст повністю: "Міністерство освіти і науки України висловлює глибоку занепокоєність у зв’язку з висловлюваннями ректора Полтавського національного технічного університету Володимира Онищенка в аудіозаписі, поширеному в мережі Інтернет та в окремих телевізійних сюжетах. Слова ректора компрометують не лише його самого, але й увесь університет та систему української вищої освіти загалом.

Міністерство отримує численні звернення громадян з проханням вплинути на ситуацію, що склалася в Полтавському національному технічному університеті. Оскільки це – не перший скандал, пов’язаний з діяльністю ректора університету, ми вважаємо, що в такій ситуації найкраще, що він може зробити для збереження доброго імені університету – добровільно написати заяву про звільнення.

Окрім того, МОН вже звернулось до правоохоронних органів з проханням надати відповідну правову оцінку діям та висловлюванням Онищенка В.О."

Сергій Квіт, Міністр освіти і науки України.

Нагадаємо, що завтра о 10:00 біля Полтавської облдержадімінстрації відбудеться мітинг проти ректора ПНТУ Володимира Онищенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ректор
Оголошення
live comments feed...