• Головна
  • В батальйоні «ОУН» пліч-о-пліч з полтавцями воюють вихідці з усіх регіонів країни і навіть Росії
09:00, 12 березня 2015 р.

В батальйоні «ОУН» пліч-о-пліч з полтавцями воюють вихідці з усіх регіонів країни і навіть Росії

Бійці «ОУН» ось уже майже 8 місіців утримують селище Піски. В цій точці на карті війни жодного дня не дотримувались перемир’я. Серед членів цього військового утворення є полтавці.

В інтерв’ю полтавським журналістам бійці «ОУН» розповіли, що для того, щоб стати членом батальйону необов’язково мати військовий досвід, більше ціниться щирий патріотизм та бажання захистити свою країну від загарбника.

Зараз в батальйоні служать вихідці з практично всіх регіонів нашої країни. Не є виключенням і жителі Луганської та Донецької областей та Криму. Крім того, на боці українських сил воюють і росіяни та білоруси. Не варто плутати їх з найманцями, які воюють на стороні так званих «народних республік». Адже члени добровольчих батальйонів не отримують за свої подвиги жодної плати.

В батальйоні «ОУН» пліч-о-пліч з полтавцями воюють вихідці з усіх регіонів країни і навіть Росії (фото) - фото 1

В батальйоні «ОУН» пліч-о-пліч з полтавцями воюють вихідці з усіх регіонів країни і навіть Росії (фото) - фото 1

Коли «ОУН» офіційно стане частиною ЗСУ, планується в Умані створити тренувальну базу для новобранців.

Різницю між регулярною армією і добровольцями боєць з позивним «Кіндрат» пояснює тим, що солдати ЗСУ мають менше свободи дій. Навіть поразку під Дебальцево Кіндрат списує на те, що там не було добровольців. А от його батальйон, який щоденно знаходиться під зливами з снарядів майже немає людських втрат. За час існування підрозділу вони втратили лише кількох бійців.

В батальйоні «ОУН» пліч-о-пліч з полтавцями воюють вихідці з усіх регіонів країни і навіть Росії (фото) - фото 2

В батальйоні «ОУН» пліч-о-пліч з полтавцями воюють вихідці з усіх регіонів країни і навіть Росії (фото) - фото 2

Після одного з запеклих боїв, коли тони свинцю сипалися на Піски, а батальйон вийшов практично неушкодженим, найманці зрозуміли, що з добровольцями зовсім інша справа, ніж з військовими ЗСУ. «Ми повилазили зі своїх нор, показали, що ми є, що є зброя і дали їм відкоша. Вони зрозуміли, що краще працювати там, де немає цих добровольців», - розповів Кіндрат.

Боєць з позивним «Кавказ» пояснює, що добровольці йдуть на війну свідомо і не бояться померти за Батьківщину. Журналістам розповів про один з днів, коли за даними розвідки в Піски мала зайти колона російських танків і взяти військових в «кільце». Бійці були настільки готовими до найгіршого, що розібрали по гранаті, аби не датися ворогу живим. Адже відомо, що добровольців в полон не беруть.

Своє бачення завершення протистояння «оунівці» бачать в перемозі і стверджують, якби не було перемир’я, то Донбас був би вільним від окупантів ще восени.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОУН #полтавці #добровольці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...