• Головна
  • Керівництву банків, які не виплачують депозити, можуть заборонити їздити за кордон
18:34, 11 березня 2015 р.

Керівництву банків, які не виплачують депозити, можуть заборонити їздити за кордон

Верховна Рада може заборонити громадянам України та іноземцям, які є головами ради, головами правління, власниками банків чи кінцевими бенефіціарами, виїжджати закордон.

Такі обмеження можуть вступити в силу, якщо банк має заборгованість перед клієнтом та щодо нього набуло чинності рішення суду. Відповідний законопроект у Верховній Раді зареєстрував народний депутат Сергій Каплін.

«Якщо простий українець має заборгованість перед банком, то кордон для нього - на замку. Натомість, керівництво банків, яке не виконує перед своїми клієнтами зобов’язань, може вільно роз'їжджати по всьому світу. Я вніс до Верховної Ради законопроект, який заборонить громадянам України та іноземцям, які є головами рад банків, головами правління, власниками чи кінцевими бенефіціарами, виїжджати закордон. Це стосується тих банків, які не виплатили депозит та по ним набуло чинності рішення суду. Бо зараз скрізь і всюди є випадки невиплат депозитів чи їх невчасного повернення», - розповів Сергій Каплін.

Своїм законопроектом «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони виїзду з України керівникам та власникам банків, які мають заборгованість за договором банківського вкладу (депозиту)» Сергій Каплін пропонує внести зміни до законів «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» та «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#політика #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...