• Головна
  • «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» буде видобувати газ на території Полтавської області без проведення аукціону
11:50, 10 березня 2015 р.

«УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» буде видобувати газ на території Полтавської області без проведення аукціону

Депутати розглядали питання «Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» на видобування газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення (конденсату, етану, пропану, бутанів, гелію) Ланнівського газоконденсатного родовища на території Карлівського району Полтавської області».

Під час голосування за прийняття такого рішення не вистачило голосів. Проте Голова засідання запропонував переголосувати за це питання. Цього разу голос «За» віддали 70 депутатів, що дозволило вважати рішення прийнятим.

Також стало відомо, що лише з другої спроби полтавські депутати проголосували за «Погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення Західно-Новоукраїнської площі на території Чутівського та Карлівського районів Полтавської області»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Видобування #сесія #рішення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...