• Головна
  • Прокуратура Полтави хоче повернути у державну власність пам’ятки архітектури ХІХ століття
10:49, 10 березня 2015 р.

Прокуратура Полтави хоче повернути у державну власність пам’ятки архітектури ХІХ століття

Прокуратура Полтави звернулася до господарського суду Полтавської області з позовною заявою про повернення у власність держави адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Жовтнева, 37. Про це повідомила старший прокурор відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури м. Полтава Ольга Сорочинська.

«Указаний об’єкт загальною площею понад 2 тис. кв. м та вартістю більше 30 млн. грн. перебуває на балансі Полтавської обласної ради професійних спілок, однак правових підстав для користування та розпорядження цим майном у профспілки немає. Адже Верховною Радою України майно підприємств, установ та організацій колишнього СРСР, серед якого і майно професійних спілок, визначено державною власністю», - роз’яснює Ольга Сорочинська.

Окрім цього, за словами прокурора, в Полтавському бюро технічної інвентаризації цей будинок перебуває на обліку як безхазяйне нерухоме майно.

Ураховуючи вказані обставини, а також історичну цінність будівлі (пам’ятка архітектури ХІХ століття), прокуратура міста вжила заходи представницького характеру в інтересах держави з метою належного збереження об’єкта нерухомості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прокуратура #історична пам'ятка #власність
Оголошення
live comments feed...