• Головна
  • Професійний кубинський танцівник сальси провів майстер-клас у Полтаві (ВІДЕО, ФОТО)
23:27, 6 березня 2015 р.

Професійний кубинський танцівник сальси провів майстер-клас у Полтаві (ВІДЕО, ФОТО)

Рейнальдо Пауель навчав полтавців "вогняного танцю".

Сьогодні, 6 березня, у розважальному комплексі «Європа» пройшов майстер-клас з одного із найпопулярніших латиноамериканських танців світу - сальси.

Найзавзятіших любителів "вогняного танцю" Полтави навчав гість з країни, у якій цей танець і виник - Куби. Мова йде про Рейнальдо Пауеля - керівника столичної студії танцю "Сальса Клуб".

Вперше кубинець приїхав до нашої країни у тепер вже далекому 1986-го з міста Банес, кубинської провінції Ольґін. У тому ж році він вступив до Київського вищого інженерного радіотехнічного училища на військового розвідника. Тепер же його життя нероздільно пов'язано з Україною, тому що тут він знайшов своє кохання (Галину).

Професійний кубинський танцівник сальси провів майстер-клас у Полтаві (ВІДЕО, ФОТО), фото-1

"Сальса в Україні розпочалася зі студентів Латинської Америки, які танцювали у першу чергу для самих себе. Згодом вони почали навчати українців та українок усім премудростям цього особливого танцю. Охочих навчатися з кожним днем ставало все більше. Чому саме сальса? Це легкий, відкритий вид танцю, який діє як отрута, яка дістається серця, а потім розповсюджується по усьому організму. Після цього зупинитися вже просто неможливо", - розповів гість з Куби.

Професійний кубинський танцівник сальси провів майстер-клас у Полтаві (ВІДЕО, ФОТО), фото-2

Більше фотографій з події Ви можете переглянути у галереї сайту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Куба #сальса

Коментарі

Оголошення
live comments feed...