12:18, 6 березня 2015 р.

У Полтаві обрали «супермаму»

Вчора в Міському будинку культури Полтави відбувся щорічний конкурс, в якому обирали найенергійнішу та найкреативнішу матусю міста. «Супермама» - саме за таке звання змагалися шестеро жінок, які ідеально навчилися поєднувати творчість, роботу і виховання діток.

Учасниці дуже ретельно і дбайливо готувалися до конкурсу. Вони підбирали конкурсні костюми і готували разом зі своїми малюками творчі номери.

У справжнісінький вир таланту і грації поринули всі глядачі в залі. Ну а місію обирати кращу з кращих взяли на себе журі конкурсу. А їм було справді нелегко, всі матусі були просто неперевершеними, тому до процесу обрання «Супермами» долучилися глядачі в залі і користувачі нашого сайту.

У Полтаві обрали «супермаму» (фото) - фото 1

У Полтаві обрали «супермаму» (фото) - фото 1

Матусі демонстрували свої вміння в багатьох сферах. Так, проявити свою дотепність матусі змогли в конкурсі, під час якого треба було озвучити мультфільм. Допомагали конкурсанткам найближчі люди, друзі та рідні. Допомагали своїм мамам отримати перемогу і їх діточки. Свою кмітливість і хвацькість вони демонстрували у конкурсі «Мій малюк зможе».

У Полтаві обрали «супермаму» (фото) - фото 2

У Полтаві обрали «супермаму» (фото) - фото 2

Найбільше овацій у глядачів викликав конкурс, в якому матусі демонстрували свої творчі таланти. Неперевершеним був спів учасниці під номером №3 Анни Войтенко в супроводі синочка та акомпанемент коханого чоловіка. А запальні танці Олени Малохліб, конкурсантки під номером №4 з сином та дитячим танцювальним ансамблем не залишили нікого байдужим. Зворушливим був дует Кириченко Людмили, яка виступала під номером №2, з донечкою Анною. Вони разом виконали пісню «Папа подари мне куклу».

У Полтаві обрали «супермаму» (фото) - фото 3

У Полтаві обрали «супермаму» (фото) - фото 3

Гудзенко Тетяна (№5) запалила зал жвавим танком з донькою Полінкою та цілим ансамблем маленьких баранців. А танець Ольги Просіної з донькою Софією змусив глядачів реготати. А учасниця під номером №6 Надія Бивальцева разом з донькою Маргошою перевірили глядачів, на скільки швидко вони вміють розгадувати загадки.

В перервах між конкурсами глядачів розважали вокалісти, музиканти і навіть спортсмени. Ну а реготати глядачів змусили команда КВК «Пацани ваще і Юля».

Всі учасниці отримали, окрім моря вражень і позитивних емоцій, ще і цінні подарунки від спонсорів заходу. 

У Полтаві обрали «супермаму» (фото) - фото 4

У Полтаві обрали «супермаму» (фото) - фото 4

У Полтаві обрали «супермаму» (фото) - фото 5

У Полтаві обрали «супермаму» (фото) - фото 5

У Полтаві обрали «супермаму» (фото) - фото 6

У Полтаві обрали «супермаму» (фото) - фото 6

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #"супермама" #конкурс

Коментарі

Оголошення
live comments feed...