• Головна
  • Полтавщиною продовжують керувати колишні «регіонали»?
13:49, 5 березня 2015 р.

Полтавщиною продовжують керувати колишні «регіонали»?

Ситуацію в регіоні дослідив Станіслав Цись – голова комісії з питань законності і правопорядку Громадської ради при Полтавській обласній раді.

«Саме в Полтавській області видобувають значну частину українського газу. Тут знаходяться найродючіші в світі чорноземи. На території області функціонують такі важливі для економіки підприємства як Комсомольський ГОК, Кременчуцький НПЗ, Крюківський вагонобудівний завод. Тим більш дивним видається те, з якою легкістю представники нової влади віддали Полтавщину в руки колишніх «регіоналів», - повідомляє блогер і громадський активіст.

Станіслав Цись склав список тих, хто в минулому був членом Партії регіонів і через рік після Революції гідності залишається при владі:

  • Голова Держфінінспекції в Полтавській області – Михайло Кривошей, депутат Полтавської обласної ради вір Партії регіонів.
  • Керівник Антимонопольного комітету в Полтавській області – Володимир Онищенко, депутат Полтавської обласної ради від Партії регіонів.
  • Начальник Державної казначейської служби в Полтавській області – Олег Чепурний, призначений на посаду владою Януковича 2011 року.
  • Керівник відділу сім’ї та молоді Полтавської ОДА – Наталія Шкоденко, фігурант антикорупційних розслідувань, людина Олександра Удовіченка.
  • В.о. голови департаменту економрозвитку Дмитро Орлов та ще з десяток керівників департаментів облдержадміністрації. Усі дісталися нинішньому голові ОДА, «фронтовику» В. Головку у спадок від «регіонала» Удовіченка.
  • Виконуючий обов’язки голови Полтавської РДА – Олександр Іваніна, депутат Полтавської обласної ради від Партії регіонів. Фігурант антикорупційних розслідувань, який підозрюється активістами у розтраті бюджетних коштів на суму близько пів мільйона гривень, після Майдану пішов на підвищення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #"регіонали"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...