• Головна
  • Програма «Бонус Плюс» робить життя полтавців солодшим
09:47, 5 березня 2015 р.

Програма «Бонус Плюс» робить життя полтавців солодшим

Програма лояльності “Бонус Плюс” чи не щодня розширює свої горизонти, приєднуючи все нові і нові торговельні заклади.

Цього разу до неї приєдналися дві кав'ярні у Полтаві – "Львівська кав'ярня" по вул.Жовтневій, 32 та "Львівська майстерня шоколаду" по вул.Фрунзе, 24/27. Відтепер кожен, хто розрахується за солодощі своєю пластиковою карткою від ПриватБанку, отримає бонусні відсотки від витрачених коштів.

 "Раніше я на ці відсотки не дуже зважала, – говорить Аня Гурич, студентка Полтавської  аграрної  академії, – але потім подруга розповіла мені, що згідно програми лояльності «Бонус Плюс» повертається частина витрачених грошей на картку. Відтоді я часто перевіряю, скільки грошей назбиралося на моєму бонусному рахунку, і з великим задоволенням витрачаю їх. Зараз  нелегкі  часи, тому  бонуси від ПриватБанку  - це  справжній подарунок. Шоколадом ми з подругами поласувати любимо і частенько навідуємось за солодощами. А тепер ми ще й будемо економити свої кошти. Чим не приємний сюрприз напередодні весни?"

 

 Про програму лояльності  «Бонус Плюс» знають уже чи не всі клієнти ПриватБанку – від молоді до людей похилого віку. На сьогодні до програми підключено вже близько 20000 різноманітних закладів, серед яких і супермаркети, і спортивні зали, і магазини спорттоварів, шкіри та хутра, канцтоварів, закладів громадського харчування, побутової хімії, косметики та багато інших. У Полтаві  та  області до цієї програми підключено вже понад 1700 партнерів.

 

 "Ми намагаємось у першу чергу підключати до «Бонус Плюс» найбільш популярні торговельні точки – ті, у яких завжди людно, – говорить керівник напрямку «Бонус Плюс» Полтавської філії ПриватБанку Антоніна Прохоренко, – а тому маємо завжди добрий результат. Відгуки полтавців переконливо свідчать про те, що ми на правильному шляху. Люди задоволені з того, що їхні бонусні рахунки поповнюються. ПриватБанк і надалі дбатиме про своїх клієнтів. Думаю, що невдовзі програма «Бонус Плюс» охопить ще більше закладів. Ми постійно працюємо над цим".

 

 Про перелік усіх партнерів "Бонус Плюс" можна дізнатися на сайті http://bonus.privatbank.ua. Там же ви отримаєте й вичерпну інформацію про те, як приєднуватися, накопичувати й економити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приватбанк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...