• Головна
  • Тарифи на приміські маршрути в Полтавській області зростуть втричі?
13:29, 4 березня 2015 р.

Тарифи на приміські маршрути в Полтавській області зростуть втричі?

Під час зустрічі перевізників з громадськістю області та чиновниками піднімалося питання збільшення вартості проїзду для пасажирів у приміських маршрутах. Дискусія над цим питанням точиться вже близько місяця. Причина невідворотного підвищення ціни – здороження палива та витратних матеріалів.

Досягти будь-якого конструктиву під час обговорення проблеми не вдалося. Перевізники звинувачували профільний департамент у бездіяльності і халатності. Проте навести економічно-обгрунтовані цифри, які б допомогли підняти вартість ніхто не зміг.

Обговорення ледь не переросло в бійку, яку провокували представники громадських організацій міста Полтави. Один з активістів навіть почав кидатися монетами.

Тарифи на приміські маршрути в Полтавській області зростуть втричі? (фото) - фото 1

Тарифи на приміські маршрути в Полтавській області зростуть втричі? (фото) - фото 1

Єдині цифри орієнтованої вартості перевезень назвали деякі з перевізників. Вони запропонували збільшити вартість «пасажиро-кілометра» з 0,35 грн до 1,2, тобто практично в три рази. Проте представники області не врахували цю пропозицію, адже не отримали ніякого задокументованого підтвердження такому підвищенню.

Зустріч закінчилася взаємними образами. Питання залишилося відкритим.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Перевізники #тарифи

Коментарі

Оголошення
live comments feed...