
15:00, 3 березня 2015 р.
Україна посіла 4 місце серед найбільш «нещасних» економік світу - Bloomberg
Про це свідчать результати дослідження агентства Bloomberg, в ході якого рівень «нещастя» визначався на основі показників безробіття та інфляції 51 країни, пише «УНІАН».
Згідно з дослідженням агентства, найбільш «нещасною» країною за станом економіки стала Венесуела, далі - Аргентина і ПАР. На четвертому місці - Україна, п'яте місце - Греція.
Як зазначили в агентстві, великої шкоди українській економіці завдає війна на сході країни і напружені відносини з Росією.
Згідно з офіційними даними, рівень інфляції в Україні в минулому році склав 24,9%. Варто також відзначити, що свої підрахунки Bloomberg вів на підставі показника інфляції в 17,5%, а рівня безробіття 9,5%.
Росія, за даними Bloomberg, опинилася на сьомому місці, відразу після Іспанії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:43
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 18 червня
17:51, 30 червня
24
17:51, 30 червня
22
09:07, 8 липня
11
17:51, 30 червня
10
live comments feed...