• Головна
  • «Кобзов» проведе у Полтаві благодійні вистави (ФОТО)
12:47, 3 березня 2015 р.

«Кобзов» проведе у Полтаві благодійні вистави (ФОТО)

Завтра розпочинаються гастролі у нашому місті найбільшого в Україні цирку.

Вперше в Полтаві! З 4-го по 8-е березня, біля ТРЦ «Екватор», в рамках міжнародного туру відбудуться грандіозні гастролі найбільшого в Україні цирку «Кобзов», внесеного в книгу рекордів, з новим шоу «VIVAT».

 

Саме з Полтави розпочнуться весняні гастролі всесвітньо відомого цирку «Кобзов».

 

За старою традицією цирку, більшість квитків на прем’єру були подаровані дітям з соціально-незахищених сімей, дітям сиротам та інвалідам в рамках благодійної акції «Подорож до казкового світу «Цирку Кобзов».

 

Цирк «Кобзов» єдинимй в Європі цирк, який регулярно проводить благодійні вистави. Кількість дітей, що отримали можливість безкоштовно потрапити на шоу досягає рекордної цифри – понад 700 тис.

 watermarked-066

«Емоційно це дуже складно. Щоразу перед виходом я накачую артистів: хлопці, ви не повинні плакати, хвилюватися, ви повинні нести щастя і думати про те, яке щастя ви даруєте дітям. Але легше, тому що віддача у сто крат сильніше» - поділився режисер-постановник Олег Капустін.

«Кобзов» проведе у Полтаві благодійні вистави (ФОТО) (фото) - фото 2

«Кобзов» проведе у Полтаві благодійні вистави (ФОТО) (фото) - фото 2

Всі діти мають право на казку! Мета благодійних вистав - створити дітям свято, викликати у них позитивні емоції і залишити щасливі спогади. «У нас дуже багато талановитих дітей! І наше завдання-своєчасно підтримати їх, залучити до творчої діяльності, допомогти знайти своє місце в житті, а також показати їм, що потрібно прагнути до досягнення мети, добиватися всього власними зусиллями і працею» - прокоментував Заслужений працівник культури України і директор цирку Микола Кобзов.

«Кобзов» проведе у Полтаві благодійні вистави (ФОТО), фото-2

В Полтаві добру справу цирку підтримала одна з провідних компаній країни «Нова пошта». За ініціативою співвласника «Нової Пошти» Поперешнюк Інни Степанівни, компанія придбала 175 квитків, щоб подарувати дітям посмішки та незабутні враження. Квитки потраплять до спеціалізованої школи-інтернат № 1 (42 квитка); спеціалізованої школи-інтернат № 2 (40 квитків); спеціальної школа-інтернат для глухих (83 квитка); та дітям, батьки яких загинули на службі (10 квитків).

«Кобзов» проведе у Полтаві благодійні вистави (ФОТО), фото-3

Зануритися в чарівну атмосферу суміші величності тварин і людських понад можливостей допоможуть кращі режисери та хореографи України з проектiв «Х-фактор», «Танцюють всі», «Майданс».

 

Це справжнє свято, чаруючий світ фантазій і пригод, і Всі, без винятку, діти повинні це побачити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #цирк
Оголошення
live comments feed...