Народний депутат образив Полтавських викладачів?

Викладачі ПолНТУ вважають, що Юрій Бублик їх образив.

Нещодавно науково-педагогічний колектив ПолтНТУ направив Генеральному прокурору України Віктору Шокіну та Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману листа, який ми наводимо без змін.

Шановний Вікторе Миколайовичу!

У черговий раз у діяльність Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка втручаються треті особи, які не є членами трудового колективу, що суперечить ст. 1 Закону України «Про вищу освіту». Не розуміючи повною мірою законодавства у сфері вищої освіти, народний депутат України Ю.В. Бублик 21.02.2015 під час зустрічі членів Вченої ради університету зі студентами, викладачами та випускниками архітектурного факультету наніс образу членам Вченої ради університету - колегіальному органу управління навчальним закладом, до складу якого входять найавторитетніші вчені всіх факультетів і кафедр, всьому трудовому колективу, назвавши їх «лизоблюдами». Він укотре вдався до безпідставних звинувачень та висловив неповагу до членів трудового колективу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Члени Вченої ради університету вважають цю образу приниженням честі та гідності кожного співробітника та ділової репутації Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, що є неприпустимим для народного депутата України та порушенням ст. 8 Закону України «Про статус народного депутата України» щодо дотримання у своїй діяльності народним депутатом загальновизнаних норм моралі; зберігання власної гідності, поважані честь і гідність інших народних депутатів, службових та посадових осіб і громадян; утримуватись від дій, заяв га вчинків, що компрометують його самого, виборців. Верховну Раду України, державу. Неприпустимим є використання народним депутатом свого депутатського мандата всупереч загальновизнаним нормам моралі, правам і свободам людини та громадянина, законним інтересам суспільства і держави. Народний депутат не повинен використовувати депутатський мандат в особистих, зокрема корисливих, цілях.

Укотре звертаємося до Вас із проханням дати оцінку діям народного депутата України Ю.В. Бублика, вжити заходів прокурорського реагування щодо недопущення порушення ним Законів України та поінформувати наш колектив про результати розгляду наших звернень.

З повагою,

члени Вченої ради університету

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов