• Головна
  • На Полтавщині жінка, яка залишила 3 дітей у лісі, ніяк не може погодитися з вироком суду
14:30, 25 лютого 2015 р.

На Полтавщині жінка, яка залишила 3 дітей у лісі, ніяк не може погодитися з вироком суду

Суд визнав 33-річній жінку з Козельщини винною і виніс покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 5 років. Проте жінка, що залишила своїх дітей самих в лісі не погодилася з вироком суду і двічі оскаржувала його.

В своїй апеляційній та касаційних скаргах громадянка зазначала, що Козельщинським районним судом при винесенні вироку не враховано її щире каяття, визнання вини, знаходження на утриманні 2 неповнолітніх дітей, а також просила суд застосувати ст. 69 (призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом) або ст. 75 (звільнення від відбування покарання з випробуванням) КК України.

Проте, перевіривши доводи скаржниці, і Апеляційний суд Полтавської області, і Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ відмовили у задоволенні скарг. Про це повідомив старший прокурор відділу організації участі прокурорів у кримінальному провадженні в суді прокуратури області Артем Пархоменко.

«В ухвалах суди констатували, що призначене покарання жінці є обґрунтованим, відповідає ступеню тяжкості вчиненого діяння. А наявність у неї на утриманні 2 неповнолітніх судом першої інстанції обґрунтовано не враховано, як обставину, що пом’якшує покарання, оскільки засуджена вчинила злочин щодо життя та здоров’я цих дітей», - зазначив прокурор.

Нагадаємо, трагедія сталося у минулому році. Будучи матір’ю 3-х неповнолітніх дітей, 2009, 2011 та 2013 років народження, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, жінка залишила їх без нагляду, їжі та води в лісі, неподалік с. Піски Козельщинського району. Сама поїхала в м. Комсомольськ розважатися, де й була виявлена працівниками міліції.

Коли знайшли дітей, найменша дівчинка була вже мертвою. За висновками експертів, смерть малолітньої настала в результаті теплового виснаження та зневоднення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Козельщина #діти #суд #вирок
Оголошення
live comments feed...