• Головна
  • Лубенські активісти хочуть відправити Леніна в АТО
16:33, 23 лютого 2015 р.

Лубенські активісти хочуть відправити Леніна в АТО

На такий вчинок лубенців надихнули активісти з Гадяча, які здали Леніна на металобрухт за 153 тисячі гривень і купили на ці кошти два позашляховика для бійців «Айдару».

Лубенські активісти вирішили наслідувати гарний приклад Гадячу і  звернулися до міської ради з проханням надати інформацію стосовно Лубенського Леніна, який був демонтований місцевою владою в кінці лютого 2014 року.

Лубенський «ідол тоталітаризму» виготовлений із бронзи і має висоту 5,3 метра, постамент гранітний, висотою 2,5 метра. Як повідомив у письмовій відповіді міський голова Лубен О.Грицаєнко, скульптура знаходиться на зберіганні в Лубенському КЖЕУ.

лубни

лубни

Після отримання відповіді з міської ради активісти почали збирати підписи лубенців під зверненням в якому просять місцевих депутатів  прийняти рішення про здачу на металобрухт скульптури В. І. Леніна, що була демонтована місцевою владою в кінці лютого 2014 року і яка зараз перебуває на зберіганні в Лубенському комунальному житлово-експлуатаційному управлінні. Також розглядається варіант продажу Леніна на аукціоні, за умови, що стартова ціна скульптури не буде нижчою ніж її вартість як металобрухту.

Станом на 20 лютого зібрано майже 300 підписів, повідомили активісти в соціальній мережі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лубни #АТО #Ленін
Оголошення
live comments feed...