• Головна
  • Громадська рада: катам не місце у правоохоронних органах Полтавщини
13:17, 23 лютого 2015 р.

Громадська рада: катам не місце у правоохоронних органах Полтавщини

Одним із здобутків розпущеної Громадської ради при УМВС України без сумніву є виграш в Європейському суді з прав людини справи №15853/08 «Волошин проти України».

Нинішнє керівництво обласної міліції не хоче визнавати те, що катування в обласній міліції Полтавської області було і є звичайним явищем, особливо в останні місяці, після того як керівником міліції став А.Балонь. Чи не тому А.Балонь і розпустив бойову Громадську раду, яка, як видно, заважала йому спокійно жити?

Як повідомив нам член розпущеної А.Балонем Громадської ради при обласній міліції М.Сітніков, Міністерство юстиції України «плювати хотіло» на Конституцію України і рішення європейського суду і відмовилось виконати його в повному обсязі.

Тому Громадська рада при обласній міліції звернулась до Верховної ради України з приводу протиправних дій органів влади.

Результатом звернення стала Вимога головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України №15-792/16 від 16 лютого 2015 року про стягнення в десятиденний строк пені на користь Волошина Валентина Олексійовича за 186 днів затримки платежу.

Громадська рада: катам не місце у правоохоронних органах Полтавщини, фото-1
Громадська рада: катам не місце у правоохоронних органах Полтавщини, фото-2

Слід зазначити, що катування в органах полтавської міліції продовжує бути одним з основних засобів отримання доказів по кримінальних провадженнях. Саме тому до Європейського суду з прав людини Громадською радою направлено ще кілька заяв. По одній з них очікуємо рішення з дня на день.

Крім того, розпущена з корупційних мотивів Громадська рада надіслала подання до Люстраційного комітету при МВС України по 8 посадових особах обласної міліції, які при Януковичу зробили блискучі кар`єри, а зараз по службових сходинках піднялись ще вище.

Відповідальний секретар ГР при УМВС України в області, керівник центру «Солідарність проти корупції» Валентин Волошин

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#скандал #Полтава #УМВС
Оголошення
live comments feed...