• Головна
  • В Полтаві сім’я з п’яти чоловік мала лише одне ліжко
12:35, 23 лютого 2015 р.

В Полтаві сім’я з п’яти чоловік мала лише одне ліжко

Сім’ю, яка проживає в жахливих житлово-побутових умовах виявили нещодавно працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей ПМУ УМВС, повідомили в прес-службі відомства.

В будинку немає жодних умов. Газопостачання відключено за борги. Крім того, вся оселя надзвичайно брудна, скрізь сміття та бігають таргани. Про спосіб життя в цій родині яскраво свідчить стійкий запах тютюну та алкоголю.

В родині троє дітей – хлопчик та дівчинка 8 та 9 років і шестимісячний малюк. На трьох дітей та двох дорослих в оселі було одне лише ліжко. Найбільша мрія у дітей – це мати власне ліжко. Найменшого малюка відразу направили до лікарні, а старших дітей – до дитячого притулку. Діти погодилися їхати в притулок без жодних нарікань, адже жити в таких умовах вдома, для них було нестерпно.

В Полтаві, сім’я з п’яти чоловік мала лише одне ліжко (фото) - фото 2

В Полтаві, сім’я з п’яти чоловік мала лише одне ліжко (фото) - фото 2

Що ж до батьків, то з ними були проведено профілактичні бесіди та складено адміністративні протоколи за  ч. 1 статті 184 КУпАП (Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей). Батьки пообіцяли виправити ситуацію в найближчий час. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #родина #умови
Оголошення
live comments feed...