• Головна
  • Викладачі ПНТУ вкотре намагалися достукатися до керівництва
10:30, 22 лютого 2015 р.

Викладачі ПНТУ вкотре намагалися достукатися до керівництва

Схоже, обурення студентів, викладачів і випускників архітектурного факультету ПолтНТУ діями керівництва вишу досягло свого апогею. 21 лютого о 16:00 у конференц-залі Обласної ради профспілок зібралася всі ті, кому небайдужа доля факультету. Випускники різних років, громадські діячі, студенти, нинішні та колишні викладачі університету, а також представники влади зібралися, аби провести публічний діалог із керівництвом закладу, повідомляє Полтавське громадське.ТБ.

Традиційно, ректор навчального закладу на зустріч не прийшов. Замість нього на всі запитання, тих хто прийшов відповідав проректор Богдан Коробко. Зібрання було надзвичайно емоційним. в залі лунали викрики, лайка, взаємні звинувачення. в деякі моменти могла виникнути справжня бійка.

найбільшого обурення серед присутніх викликало нещодавнє звільнення відомих і досвідчених викладачів, таких як Шулика В.В., доктора архітектури, професора та колишнього завідувача кафедри образотворчого мистецтва, доцента Олександра Тарасенка. Саме ці люди були тими, хто зробив Архітектурний факультет ПНТУ, таким про який знають в усій Україні. Крім того, було звільнено і не обрано за конкурсом ще шість молодих асистентів.

Новообраний 11 лютого 2015 року Вченою радою ПолтНТУ завідувач кафедри основ архітектури Володимир Ніколаєнко викликав ще більшу хвилю протесту. В знак протесту проти нового завкафедри три провідні доценти ВУЗу написали заяви на звільнення, це - Бєлявська О.Ю., Рибас Н.І. та член-кореспондент Української академії архітектури Негай Г.А., який працював в університеті з 1966 р. і був одним із фундаторів архітектурного факультету).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПНТУ #ректор #Полтавський
Оголошення
live comments feed...