• Головна
  • Учасник АТО із Лубен отримає нагороду (посмертно)
14:40, 21 лютого 2015 р.

Учасник АТО із Лубен отримає нагороду (посмертно)

20 лютого, депутати міської ради Лубен одноголосно ухвалили рішення про нагородження Почесною Відзнакою «За заслуги перед містом Лубни» Безроду Анатолія Миколайовича (посмертно).

Старший лейтенант Анатолій Безрода героїчно загинув 13 січня 2015 року в ході проведення антитерористичної операції в Донецькій області. Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення надати матеріальну допомогу сім’ї героя відповідно до Комплексної програми розвитку соціального захисту населення на 2015 рік.

Всі, хто знав Анатолія говорять, що йому завжди були притаманні почуття високої відповідальності, гострої справедливості, чесність та порядність. Після звільнення у 1991 році з лав Збройних сил свою любов до Батьківщини передавав учням Михнівської школи Лубенського району, як вчитель допризивної підготовки.

Події, що відбулися в нашій країні не залишили байдужим Анатолія Миколайовича. Як професійний військовий, а, головне як патріот, він не міг залишитися осторонь того, що відбувається на сході нашої держави. Із серпня 2014 року він виконував військовий обов’язок   в зоні проведення АТО. «Це надійний товариш, справжній військовий та патріот щиро відданий своїй Батьківщині», – так говорять про нього бойові побратими.

12 січня під с. Тоненьке  Ясинуватського району Донецької області Анатолій Безрода отримав тяжке поранення  під час мінометного обстрілу. А 13 січня вже в госпіталі його серце перестало битися.

Вічна пам’ять і Царство Небесне герою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #Безрода #герой #Лубни
Оголошення
live comments feed...