• Головна
  • Ставлення полтавців до росіян. Соціологічне опитування
11:00, 21 лютого 2015 р.

Ставлення полтавців до росіян. Соціологічне опитування

В опитуванні взяли участь більше двох тисяч респондентів з усіх регіонів України, окрім Автономної Республіки Крим та окупованих територій Луганської області.

В ході дослідження українцям ставилось питання «Як Ви загалом зараз ставитеся до Росії?», а росіянам «Як Ви загалом зараз ставитеся до України?»

  • Ставлення як українців до Росії, так росіян до України за останні три місяці стало більш негативним. Проте, ставлення українців до Росії все ще залишається більше позитивним, ніж ставлення росіян до України.
  • Погіршення ставлення до Росії спостерігається у всіх регіонах. Відсоток населення, що позитивно налаштоване до Росії, зменшився у Південному, Центральному та Західному регіонах. Але особливо відчутно (на 32%) зменшилась частка позитивно налаштованого до Росії населення у Східному регіоні – з 83% до 50,9%.
  • У Росії кількість позитивно налаштованих до України росіян суттєво зменшилась – на 12% і склала 24%. Кількість негативно налаштованих за цей самий період суттєво збільшилася. 

Мешканці центральних областей, а тому числі і Полтавської області, вважають, що Україна і Росія мають бути окремими державами з закритими кордонами. І лише менше відсотка опитуваних хочуть об’єднання двох країн. Загалом по Україні, об’єднання з сусідньою країною хочуть лише 3% опитаних. Серед росіян лише 7% підтримують таку ідею. Навіть в найбільш проросійських областях, «злиття» з Росією бажає не більше 14 %.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #Росія
Оголошення
live comments feed...