• Головна
  • Рідним бійця АТО Миколи Ряскова з Полтавської області сепаратисти прислали повідомлення з фото його військового квитка
16:30, 20 лютого 2015 р.

Рідним бійця АТО Миколи Ряскова з Полтавської області сепаратисти прислали повідомлення з фото його військового квитка

Микола Рясков, 29.11.1985 року народження із Зінькова є військовослужбовцем 40-го мотопіхотного батальйону, 17-ї танкової бригади.

Зв’язок з Миколою був втрачений 13 лютого. Відомо, що хлопець знаходився в районі міста Дебальцево. З цього часу хлопець вважається зниклим. Та 18 лютого рідні бійця отримали повідомлення в якому було фото військового квитка Миколи. Ймовірно, документи юнака та телефон потрапили до рук сепаратистів.

паспорт

паспорт

Спочатку на тому кінці слухавки стверджували, що він загинув, потім - що потрапив у полон. Попередні переговори з авторами цього фото результатів не дали - вони не надали ніякої додаткової точної інформації. Зараз стверджують, що Микола знаходиться у полоні у військовій комендатурі Луганська, але відео чи фото доказів не показують…Мама бійця в шоковому стані знаходиться у лікарні.

Друзі та рідні юнака б’ють на сполох у всіх відомствах та соціальних мережах з єдиним бажанням, знайти будь-яку інформацію про Миколу. Рідні бійця АТО прохають допомогти розшукати Миколу Ряскова, або хоча б підтвердити його загибель.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Микола Рясков #герой #АТО #сепаратисти
Оголошення
live comments feed...