• Головна
  • Сьогодні завершується конкурс на кращий проект пам’ятного знаку героям Революції Гідності в Полтаві
15:04, 20 лютого 2015 р.

Сьогодні завершується конкурс на кращий проект пам’ятного знаку героям Революції Гідності в Полтаві

На обговорення журі та громадськості було представлено дванадцять проектних пропозицій. Свої голоси за кращий художній образ пам'ятного знаку подіям та учасникам Майдану полтавці мали змогу віддати, залишивши запис у щоденнику виставки та у спосіб інтернет-голосування.

Нагадаємо, майбутній пам’ятний знак героям Майдану планують встановити навпроти будівлі Полтавської ОДА. Думки полтавців з приводу майбутньої пам’ятки розділилися. Одні вважають, що побудова знаку «наразі не на часі» інші ж стверджують, що «Взагалі нам потрібен новий символ Полтави. Виходить, що візитною карткою Полтави є пам’ятник слави Російської зброї. Потрібно наше українське».

Віддати свій голос кожен міг на офіційному сайті управління культури облдержадміністрації та на сайті Полтавської обласної ради.

Станом на сьогодні в конкурсі лідирують з великим розривом два проекти №999954 та №549999. У них приблизно однакова кількість. Та ім’я переможця стане відомо лише після закінчення голосування та підрахунку голосів інтернет-голосування та анкетування. 

проект 2

проект 2

проект

проект

Обидва проекти схожі між собою і дуже масштабні. Втілення одного з них в життя буде надзвичайно дороговартісним, в порівнянні з іншими проектами, що приймали участь в конкурсі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #пам'ятний знак
Оголошення
live comments feed...