Сьогодні завершується конкурс на кращий проект пам’ятного знаку героям Революції Гідності в Полтаві

На обговорення журі та громадськості було представлено дванадцять проектних пропозицій. Свої голоси за кращий художній образ пам'ятного знаку подіям та учасникам Майдану полтавці мали змогу віддати, залишивши запис у щоденнику виставки та у спосіб інтернет-голосування.

Нагадаємо, майбутній пам’ятний знак героям Майдану планують встановити навпроти будівлі Полтавської ОДА. Думки полтавців з приводу майбутньої пам’ятки розділилися. Одні вважають, що побудова знаку «наразі не на часі» інші ж стверджують, що «Взагалі нам потрібен новий символ Полтави. Виходить, що візитною карткою Полтави є пам’ятник слави Російської зброї. Потрібно наше українське».

Віддати свій голос кожен міг на офіційному сайті управління культури облдержадміністрації та на сайті Полтавської обласної ради.

Станом на сьогодні в конкурсі лідирують з великим розривом два проекти №999954 та №549999. У них приблизно однакова кількість. Та ім’я переможця стане відомо лише після закінчення голосування та підрахунку голосів інтернет-голосування та анкетування. 

проект 2
проект

Обидва проекти схожі між собою і дуже масштабні. Втілення одного з них в життя буде надзвичайно дороговартісним, в порівнянні з іншими проектами, що приймали участь в конкурсі. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов