• Головна
  • Суд видав ордер на арешт колишнього Прем'єра
11:38, 20 лютого 2015 р.

Суд видав ордер на арешт колишнього Прем'єра

Слідчими Головної військової прокуратури 18.02.2015 повідомлено про підозру колишньому Прем`єр-міністру України М. Азарову у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки).

За результатами службової перевірки, ініційованої військовою прокуратурою та проведеної комісією Кабінету Міністрів України, встановлено, що М. Азаров, перебуваючи на посаді Прем’єр-міністра України, незаконно припинив восени 2012 року перевірку Урядової міжвідомчої групи, яка виявила суттєві порушення бюджетного законодавства у діяльності ДП «Антонов»: грошові кошти, отримані внаслідок комерційного використання літаків «Руслан» залишалися на рахунках двох іноземних компаній та представника зазначеного державного підприємства і використовувалися ними на власний розсуд, повідомила прес-служба ГПУ України.

У результаті вказаних протиправних дій підозрюваного, а також невжиття заходів щодо визначення за державою корпоративних прав на дивіденди державі заподіяно збитків в особливо великих розмірах на суму понад 37 млн грн, що беззаперечно підтверджено здобутими у ході слідства доказами.

Судом задоволено клопотання прокуратури щодо обрання відносно М. Азарова запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

З урахуванням матеріалів кримінального провадження за поданням Головної військової прокуратури Урядом ініційовано питання про передачу корпоративних прав зазначених компаній-нерезидентів до управління Кабінету Міністрів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Азаров #прокуратура #арешт #суд
Оголошення
live comments feed...