• Головна
  • Полтаву відвідав міністр аграрної політики Олексій Павленко. Підсумки візиту
11:03, 20 лютого 2015 р.

Полтаву відвідав міністр аграрної політики Олексій Павленко. Підсумки візиту

19 лютого у Полтаві відбулася зустріч Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка, який перебуває на Полтавщині із робочим візитом, з керівниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, очільниками агропідприємств та фермерських господарств.

Міністр поінформував присутніх про те, що чекає аграрний сектор у 2015 році з точки зору бюджету та державної політики. Він також ознайомив сільгоспвиробників з основними напрямками діяльності в аграрній галузі – дерегуляцією, дотриманням продовольчої безпеки, експортом на ринки ЄС, Азії та зокрема Китаю. Також зупинився на шляхах залучення інвестицій в аграрний бізнес, кредитуванням сільських товаровиробників, боротьбою з корупцією у галузі.

У ході зустрічі Олексій Павленко зазначив, що Полтавська область має досить високий потенціал для міжнародної співпраці. Водночас акцентував, що агропромисловий комплекс — це єдина галузь, яка показала темпи зростання, йдеться на сайті Полтавської обласної Ради.

Разом із тим, за словами Міністра, наразі важливою є підготовка до весняно-польових робіт, яка на сьогодні складає 63%. Полтавщина є однією з найкращих областей з підготовки до комплексу цих робіт. Щодо української продукції, то вона стає досить конкурентною на світових ринках.

«За виробництвом олії та соняшника ми перші у світі, з експорту зернових та кукурудзи - четверті. Це вже досить серйозний рівень. І ми стаємо серйозним гравцем на світовому ринку, а продукція наша стає досить конкурентною», – підкреслив Міністр.

Потому Олексій Павленко відповів на запитання полтавських аграріїв. Більша частина виступів містила конкретні пропозиції щодо створення сприятливих умов для ефективної діяльності аграрного сектору економіки, забезпечення продовольчої безпеки держави та розвитку сільських територій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Павленко #Міністр #Полтава
Оголошення
live comments feed...