• Головна
  • В Полтавській області на одне вакантне місце претендують відразу 16 безробітних
10:13, 20 лютого 2015 р.

В Полтавській області на одне вакантне місце претендують відразу 16 безробітних

Станом на кінець січня в державній службі зайнятості було зареєстровано більше 32 тисяч безробітних. Переважна більшість із них – це жінки (47%) та молодь у віці до 35 років (39%).

Державна служба зайнятості на кінець січня мала в наявності 2 тисячі вакантних посад. Проте, цього дуже замало. Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) становить 16 осіб.

За професійними групами найбільший попит серед роботодавців на кваліфікованих робітників з інструментом (25% від усієї кількості заявлених вакансій), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (16,6%), працівників сфери торгівлі та послуг (15,9%) і професіоналів (13,7%).

В січні 2015 року завдяки службі зайнятості було працевлаштовані 800 осіб, це 2,3% від загальної кількості, всіх, хто шукає роботу. В середньому допомога від держави по безробіттю становила 1375 гривень, при тому, що мінімальна заробітна плата становить 1218 грн.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #безробіття #В Полтавській області
Оголошення
live comments feed...