• Головна
  • Полтавська делегація побувала в музеях та театрі Сумщини
15:18, 19 лютого 2015 р.

Полтавська делегація побувала в музеях та театрі Сумщини

Нещодавно пройшла інформаційно-культурна подорож для жителів міста Полтава в сусідню Сумську область. Організатор – туристичний клуб InGreen, який вже декілька років збирає однодумців для оригінальних маршрутів із Полтави по Україні.

Подорож Сумщиною зібрала більше 50 учасників, які за один день відвідали чотири музеї, два міста та театр. Першим на маршруті був Музей Шоколаду у Тростянці, відкритий весною 2012 року. Це, безперечно, найсмачніший музей України, адже в його трьох залах розповідається про історію шоколаду та кави. Серед експонатів є обгортки шоколадок, прилади, ілюстрації і та різноманітні солодкі їстівні фігури зі справжнього шоколаду. У Тростянці також знаходиться Картинна галерея, пам’ятник архітектури Круглий двір, алея закоханих та інші цікаві об’єкти.

Далі полтавці поїхали в місто Суми, де на них чекав меморіальний будинок-музей Антона Чехова. Цей об’єкт обрано не випадково, адже в 2015 році виповнюється 155 років від дня народження письменника. На Сумщині він гостював двічі і саме в цей період активно подорожував Полтавщиною.

Не залишився без уваги унікальний Художній музей імені Никанора Онацького. Він займає два поверхи, де зібрані картини, ікони та зразки прикладного мистецтва. Вцілому більше 15 тисяч екпонатів. Музейна колекція презентує український іконопис 18 ст., живопис В.Боровиковського, О.Кіпренського, І.Айвазовського, офорти Т.Шевченка, графіка К.Трутовського, Л.Жемчужникова, твори передвижників, українських демократів В.Васильківського, П.Левченка, С.Светославського, Д.Пимоненка, - талановитих сумчан: Н.Онацького, М.Нарбута, К.Власовського, скульптора М.Лисенка, родини Кричевських та твори сучасних місцевих майстрів.

Завершенням екскурсійної програми стало відвідування Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна. Усі 53 полтавці, і дорослі і діти, залишилися в захваті від комедії "Дайте бабусі вічний спокій". Позитивна та яскрава вистава не лише підіймає настрій, а й спонукає до роздумів над вчинками людей та методами досягнення цілей. Вперше в туристичний маршрут було включено відвідування театру, і дуже приємно, що учасники підтримали цю ініціативу.

Тож полтавська делегація повернулася із Сумщини з позитивними враженнями, а вже скоро буде наступна пізнавальна подорож для усіх бажаючих від туристичного клубу InGreen.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #подорож #Суми
Оголошення
live comments feed...