• Головна
  • На Полтавщині підбили підсумки мисливського сезону
12:00, 19 лютого 2015 р.

На Полтавщині підбили підсумки мисливського сезону

Нині на Полтавщині завершується облік диких тварин, разом з ним роблять і підсумки сезону полювання. За інформацією сектору лісового та мисливського господарства Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, протягом сезону полювання постійно проводилися належні патрулювання мисливськими угіддями.

Спеціалісти розповіли, що найчастіше виявляли порушення частини першої ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання, яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування.

Загалом було проведено 825 рейдів, у ході яких виявлено порушників та відповідно складено 121 протокол, нараховано суму збитків у розмірі 20 тис. грн.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#На Полтавщині #полювання #сезон
Оголошення
live comments feed...