• Головна
  • Полтавське інтернет-видання судитимуть за наклеп?
15:47, 18 лютого 2015 р.

Полтавське інтернет-видання судитимуть за наклеп?

Представники Полтавського технічного університету імені Юрія Кондратюка хочуть притягнути полтавське інтернет-видання «Полтавщина» до відповідальності за "розміщення недостовірної інформації", яка "зашкодила діловій репутації навчального закладу".

Сьогодні під час судового засідання, на якому розглядалась цивільна справа проти викладача технічного університету Артура Арояна і журналіста інтернет-видання «Полтавщина» Миколи Лисогора, представник позивача вимагав притягнути до відповідальності і власника інтернет- ресурсу Бориса Лозовського. Причина позову – розміщення на сторінках видання скандального інтерв’ю з Артуром Арояном, в якому звільнений викладач звинувачував у протиправних діях керівництво вишу.

Цікавим виявився той факт, що представник ПНТУ Олег Дурманенко подав клопотання про з’ясування того, кому належить сайт, хоча на просторах цього ресурсу була розміщена проплачена рекламна стаття з поміткою «реклама», в якій керівництво навчального закладу спростовувало попередню статтю Лисогора.

«Це смішно, як вони вдають вигляд, що не знають власника «Полтавщини», - говорить юрисконсульт відповідачів Ілона Ніколаєва. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Технічний університет #суд #Полтавщина #ПНТУ
Оголошення
live comments feed...