• Головна
  • У Полтаві вперше відбудеться Всеукраїнський з’їзд «Приїдь, навчись, реалізуй»
18:34, 16 лютого 2015 р.

У Полтаві вперше відбудеться Всеукраїнський з’їзд «Приїдь, навчись, реалізуй»

За ініціативи Полтавського регіонального осередку Національного студентського союзу 20-22 лютого у Полтаві вперше відбудеться Всеукраїнський з’їзд представників регіональних осередків «Приїдь, навчись, реалізуй».

Завданням заходу є формування єдиної потужної команди регіональних представників для об’єднання студентства України та напрацювання спільних проектів для розвитку соціально-свідомої молоді та вирішення студентських проблем.

Офіційне відкриття заходу відбудеться 20 лютого об 11.00 у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Серед запрошених гостей – ректори ВНЗ м. Полтава, президент Національного студентського союзу Микола Бучко та члени Виконкому організації, представники Полтавської ОДА.

Проект відбувається за підтримки Комітету із питань освіти та науки Верховної ради України. Додатково про Всеукраїнський з’їзд представників регіональних осередків можна дізнатись на офіційному сайті організації: www.nss.org.ua.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» — ефективна команда, яка здатна допомагати у вирішенні проблем сучасного студентства, домагатися від влади забезпечення студентських прав та створювати сприятливе середовище для діяльності органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України. Організація об’єднує понад 116 органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України. Полтавський регіональний осередок об’єднує активістів ПНПУ імені В.Г. Короленка, ПУЕТ, ПДАА та ПЮІ НЮУ імені Ярослава Мудрого.

У з’їзді візьмуть участь близько 50 активістів з більш ніж 14 регіонів України, на яких протягом 3-х днів очікують тренінги, семінари та воркшопи з написання проектів. Знайомство із духовною столицею України пройде у вигляді екскурсії історичною частиною міста, захоплюючого квесту та майстер-класу із приготування полтавських галушок.

Метою заходу є створення регіональних осередків НСС у різних містах України, основною діяльністю яких стане захист прав студентів, вирішення проблем студентського самоврядування, організація всеукраїнських проектів для студентів, розвиток та залучення молоді до громадської суспільно-корисної діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...