22:27, 14 лютого 2015 р.

Апостилізація

Вже ні для кого не є таємницею, що документи, які мають юридичну силу в нашій країні, вважаються недійсними за кордоном. Ситуацію легко виправити за допомогою легалізації документів, які мають бути пред’явлені в іншій країні. Існує два різновиди юридичної процедури: консульська легалізація та штамп апостиль. Перший вид вважається більш складним, але спрощена процедура апостиль також вимагає зусиль. 

Якщо вам знадобилося проставити апостиль, довіртеся професіоналам з бюро «Апостиль и точка». Київська юридична компанія проставить апостиль в Україніhttp://aitochka.com/ua/services/apostille/ клієнтам з будь-якого регіону країни. Головне всі турботи, щодо реалізації процедури, лягають на плечі юристів компанії.

Адже самостійно легалізувати буде дуже складно. Справа у тому, що для кожного окремого документу треба йти у міністерство, яке спеціалізується їх легалізації. Потім треба вистояти чергу, та дочекатися зустрічі з уповноваженою особою. Люди, нервуючи, з помилками заповнюють заяви, форми яких досить складні до розуміння. В цьому випадку спрощена апостилізація здасться нереальною справою. Заплатити посереднику за послугу вважається більш простою та виправданою справою. У бюро встановлено демократичні ціни для реалізації послуги апостиль, навіть враховуючи пересилку документів.

В бюро працюють обізнані спеціалісти в сфері легалізації. Вони поставлять апостиль швидко та професіонально. Вартість послуги залежить від багатьох нюансів: терміну виконання, структури, де проставляється апостиль, виду документу. Додатково з клієнта стягується держмито.

У тому разі, якщо ви користуєтесь послугами бюро легалізації через кур’єрську фірму, треба детально пояснити, для чого вам потрібен апостиль. З приводу будь-яких питань стосовно легалізації можна звернутися в бюро по телефону. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...