• Головна
  • Полтавська «Лтава» - найпатріотичніший державний канал
актуально
15:49, 12 лютого 2015 р.

Полтавська «Лтава» - найпатріотичніший державний канал

актуально

Сьогодні  у прес-центрі  телеканалу  «Лтава» відбулась прес-конференція генерального директора ОДТРК «Лтава» Євгена Лопушинського .

"Це моя перша зустріч з журналістами у такому форматі. Я хвилювався, бо звик працювати по той бік камери, мікрофонів і диктофонів", - зазначив Євген Лопушинський

Основний меседж виступу - стійка проукраїнська, патріотична політика каналу.

б хотів, щоб ви записали, що Полтавська обласна державна телерадіокомпанія «Лтава» є найбільш патріотичною телерадіокомпанією в усій області, а може й в усій Україні серед  державників".

Я можу сказати, що не чекаючи якихось там директив з гори, ми започаткували рубрику «Звичайні герої», де розповідаємо про хлопців, які боронять нас з вами у зоні АТО. Розповідаємо і про тих, які, нажаль, поклали своє життя на вівтар України. У кожному випуску новин, як мінімум, 2-3 сюжети присвячено темі героїзму, патріотизму. Разом із Полтавською ОДА і обласною радою створено цикл «Поборники незалежності» про видатних українців,  які у свій час поклали життя за Україну. Це пристойний продукт на рівні центральних каналів".

У кожному нашому випуску «Ранку на Лтаві» ми запрошуємо військових, волонтерів, представників влади, які розповідають про ту складну ситуацію, в який ми усі опинились.

Незабаром на каналі  буде записано велике ток – шоу на тему мобілізації.

У середньому 5 сюжетів на тиждень присвячуємо  полтавцям, які воюють в зоні АТО. Наш журналіст Наталія Святцева буквально щотижня їздить у зону АТО і не лише фільмує те, що там насправді відбувається, а й виступає як волонтер Полтавського батальйону небайдужих. До речі, у приміщенні  телебачення «Лтава» створено відділення «Полтавського батальйону небайдужих». Багато людей  несуть сюди речі першої необхідності. Мені важко оцінити героїзм цієї жінки і я недоберу слів вдячності їй. Ми подали Наталію Святцеву на номінацію «Жінка року - 2014». Це обласний конкурс, але, чесно кажучи,  цього замало. Я буду подавати в адміністрацію президента України на присвоєння ордену Наталії Святцевій за заслуги 3-го ступеня. Я публічно про це заявляю.  У того, хто дорікає нам за відсутність патріотизму, мені здається, одна проблема -  він не дивиться телеканал «Лтава».

Окрім цього, запитання журналістів стосувались нещодавно проведеного  аудиту на каналі.  На це Євген Лопушинський відповів так:

 "Я не знаю наскільки коректно коментувати ці результати, тому що аудит проводився  державним комітетом телебачення і радіомовлення. Дійсно, були знайдені певні порушення фінансового характеру і троє людей притягнули до дисциплінарної відповідальності.  А на майбутнє скажу,  ми робимо все, щоб кожна копійка державних коштів,  по-перше, надійшла на канал і, по-друге, була використана максимально чесно і прозоро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДТРК Лтава,Євген Лопушинський
Оголошення
live comments feed...